به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست ازکارافتادگی به علت دیسک کمر

 با اهدای سلام و خداقوت! احتراما ، اینجانب متقاضی از کارافتادگی تامین اجتماعی هستم. نام کامل : …، ساکن : کرج، شغل : نقاش ساختمان، نوع بیمه : تامین اجتماعی (کارگر ساختمانی)، سن : ۵۶ ساله، متولد : ۱۳۴۷/۵/۱۹. سابقه پرداخت بیمه : ۲۳ سال تمام. ناراحتی : دیسک شدید کمر و به سختی کار میکنم که بر اثر کار زیاد از سال ۱۳۶۸ تاکنون و فرسودگی مهره های کمر در وضعیت درد شدید هستم.به همین منظور از مشاوران و وکلای محترم استدعا دارم مرا راهنمایی بفرمایید. با تجدید احترام؟ 

با دیسک شدید کمر از کار افتاده نمی شوید مگر اینکه این بیماری به دیگر قسمت های بدن تان هم زده باشد. مثلا عمل جراحی برای بهبود آن کرده باشید و یا اینکه به نخاع تان آسیب رسیده باشد و مواردی از این قبیل. اگر فقط دیسک کمر دارید فایده ای ندارد هر چند سابقه بیمه تان در مجموع خوب است.


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401