درصد هزینه پرداختی بیمه شده تامین اجتماعی در عمل دیسک کمر

 

ندا: سلام خسته نباشید! من دیروز درمورد تامین اجتماعی سوال کرده بودم دقیق تر سوالمو بگم. می خواستم بدانم اگر شخصی که شغلش آزاده ( پرسنل هلال احمر هستند) می خواهند که بیمه تامین اجتماعی خویش فرما بکنند. چه مدت بعد از بیمه می توانند در بیمارستات تامین اجتماعی عمل کنند دیسک کمرشان را و چند درصد از هزینه را باید پرداخت کنند؟

پاسخ : معمولا تامین اجتماعی محدودیت خاصی در این زمینه ندارد.البته اگر سابقه هلال احمرتان تامین اجتماعی باشد بهتر است . اگر در بیمارستان دولتی بستری شوید باید 10 درصد را پرداخت نمایید.

گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!