بررسی شغل سخت و زیان آور در کمیته 5 نفره

محمد: با سلام خدمت اساتید عزیز و محترم! ۲۴سال سابقه بیمه دارم! درخواست مشاغل سخت کردم و کمیته ۵ نفره تایید نموده است ولی در تامین اجتماعی۳ سال بیمه من را حسابدار ثبت کرده استکه احتمالا در پرداخت بیمه بجای کارگر حسابدار ثبت شده است.

البته حق بیمه من حداقل دستمزد کارگر ساده ردکردند به عنوان حسابدار.البته قبل از این ۳سال بنده کارگر ساده کار کردم. بعد از این ۳ سال هم باز کارگر ساده لیست بیمه رد کرده شرکت! ضمنا اصلا سواد حسابداری اصلا ندارم.شانس من کارمندشرکتمون اشتباه لیست بیمه رد کرده است.آیا در تامین اجتماعی ارگانی هست که رجوع کنم که لیست اشتباه رد کردند؟وسوال دیگرم : اینه اداره کار باز باید اعتراض بزنم؟با تشکر فراوان ؟

  1. اگر 6 ماه از پرداخت حق بیمه تان گذشته باشد دیگر نمی توان لیست بیمه را اصلاح نمود.
  2. اداره کار هم نباید اعتراض کنید. تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری از تامین اجتماعی است

ضمنا در حالت عادی حق با تامین اجتماعی است.


گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!