لغو قانون بازنشستگی زنان با 42 سال سن و 20 سال سابقه

 

آیا قانون بازنشستگی زنانی که در مشاغل مشمول قانون کار و کارگاه های مشمول قانون کار فعالیت می کنند لغو شده است. شنیده ام مجلس در این زمینه بررسی کرده است و این قانون را لغو کرده است؟

پاسخ : چنین قانونی لغو نشده است. البته این موضوع اصلا به مجلس نرفته بود که لغو  شود. ولی شاید تا چند سال دیگر این قانون هم لغو شود و یا بر سالیان بیمه پردازی اضافه شود. سیستم بیمه ای در حال پوست انداختن است و احتمال افزایش سن و سابقه در برنامه بعدی توسعه به شدت زیاد است.

گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!