لغو قانون بازنشستگی زنان با 42 سال سن و 20 سال سابقه

 

آیا قانون بازنشستگی زنانی که در مشاغل مشمول قانون کار و کارگاه های مشمول قانون کار فعالیت می کنند لغو شده است. شنیده ام مجلس در این زمینه بررسی کرده است و این قانون را لغو کرده است؟

پاسخ : چنین قانونی لغو نشده است. البته این موضوع اصلا به مجلس نرفته بود که لغو  شود. ولی شاید تا چند سال دیگر این قانون هم لغو شود و یا بر سالیان بیمه پردازی اضافه شود. سیستم بیمه ای در حال پوست انداختن است و احتمال افزایش سن و سابقه در برنامه بعدی توسعه به شدت زیاد است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/