اعتراض به رای دیوان عدالت اداری

 

هادی خلج: من دریک شرکت معتبر مشغول کار بودم که مرا بخاطر اتمام قرارداد اخراج کردند. اما اخراج من سه ماه بعد از پایان قرارداد من بود و نهایتا قاضی حل اختلاف و قاضی دیوان رای را به نفع کارفرما دادند. می خواستم بدانم آیا بعد از ده سال ‌می توانم مجددا طرح دعوا کنم یا نه و اگرمی توانم لطفا مرا راهنمایی کتید؟ متشکرم؟

پاسخ : نه متاسفانه نمی توانید. یعنی می توانید ولی کافی است کارفرمایتان در جلسه اداره کار رای قبلی دیوان و هیات حل اختلاف اداره کار را ارائه کند و مطمئنا دوباره همان رای قبلی صادر می شود. چون رای دیوان دارد کار سخت شده است و بعید است به نتیجه ای برسید.

گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!