محاسبه دیه دیسک کمر و دیه شکستگی فک و دیه پارگی Acl

 

مسعود الوندی: سلام! ما تصادف کردیم و فک سمت چپ خانومم شکسته است . خودمم دیسک کمرم پاره شده یعنی پارگی دیسک و پارگی رباط صلیبی Acl؟! می شود بگوئید دیه ما چقدر می شود ؟

پاسخ:

1.     اگر فک بالا شکسته باشد 10 درصد دیه دارد معادل 33 میلیون تومان و اگر فک پاین شکسته باشد 8 درصد دیه دارد معادل 26 میلیون و 400 هزار تومان

2.     بابت پارگی رباط صلیبی 8 درصد دیه دارد معادل 26 میلیون و 400 هزار تومان

3.     بابت دیسک کمر دقیق نمی توان نظر داد. بین 5 تا 10 درصد با توجه به وضعیت قبلی دیسک کمرتان و قسمت های اسیب دیده دیه دارد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.