توالی مشاغل سخت و زیان آور

 

بنده ۴۲ سالمه و شغلم کفاشی (پستائی ساز) هست . الان ۲۰ سال سابقه مشاغل سخت و زیان‌آور دارم و ۲ سال سابقه خدمت سربازی را هم خریده ام ، ولی در سال ۹۳  ۶ ماه پشت سر هم بیمه ام رد نشده است.  می خواستم ببینم بخاطر این شش ماه به من بازنشستگی می دهند یا نه ؟ یا میگن از حالت توالی خارج شده ؟

ضمنأ بنده حدود ۱۵ سال در مغازه پدرم کارکردم و بیمه ام از آنجا رد شده ولی در سال ۹۳ ،  ۲ ماه ترک کار کردم و در یک کفاشی دیگر کارکردم و از آنجا بیمه ام رد شد و دوباره به مغازه پدرم برگشتم و بدلیل اشتباه حسابداری که لیست بیمه را رد می کرد أین شش ماه را فراموش کرده که بیمه بنده را رد کند ، حالا اگه من از پدرم شکایت صوری کنم این شش ماه بیمه را می شود برگرداند ؟ که برای بازنشستگی اقدام کنم ؟

پاسخ: بیشتر از 2 ماه کسر بیمه داشته باشید توالی آن از بین می رود و دیگر نمی توانید بدون داشتن شرایط سنی بازنشسته شوید. تنها راهی که دارید شکایت از پدرتان و گرفتن رای از اداره کار است. البته مطمئنا تامین اجتماعی مخالفت می کند چون کارفرمایتان پدرتان است و به این سادگی اشتغال تان را تایید نمی کند . در مجموع کار طولانی و سختی در پیش دارید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر