اعتراض به نظریه کمیسیون پزشکی بدوی و تجدید نظر تامین اجتماعی

 

رضا: سلام.خسته نباشید آقای نصر! درمورد سوال قبلی در مورد کمیسیون پزشکی بنده در مورد شکستگی ساق پا و فتق ساق اصلا در کمیسیون ارتوپد شرکت نکرده ام. فقط در 2 کمیسیون داخلی و جراحی اعصاب شرکت کرده ام. حالا بعد از گذشت3 الی 6ماه من باید دوباره در کمیسون ها شرکت کنم.فقط در ارتوپد شرکت کنم یا باید دوباره در هر 3 کمیسیون شرکت کنم.چون در گزارش بازرس تامین اجتماعی شکستگی پا هم هست ولی من فقط درکمیسیون داخلی وجراحی اعصاب شرکت کردم و در اورتوپد شرکت نکردم.حالا روندش چگونه است لطفا توضیح دهید.ممنون.خسته نباشید؟

پاسخ: اگر به رای اعتراض کرده باشید فقط در همان کمیسیون های داخلی و جراح اعصاب شرکت داده می شوید. اما اگر ادامه درمان داشته باشید یا بخواهید مجددا در کمیسیون بدوی شرکت کنید باید در هر سه کمیسیون شرکت کنید. البته می توانید تنها در یک کمیسیون شرکت کنید ولی به ضررتان است.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر