اعتراض به نظریه کمیسیون پزشکی بدوی و تجدید نظر تامین اجتماعی

 

رضا: سلام.خسته نباشید آقای نصر! درمورد سوال قبلی در مورد کمیسیون پزشکی بنده در مورد شکستگی ساق پا و فتق ساق اصلا در کمیسیون ارتوپد شرکت نکرده ام. فقط در 2 کمیسیون داخلی و جراحی اعصاب شرکت کرده ام. حالا بعد از گذشت3 الی 6ماه من باید دوباره در کمیسون ها شرکت کنم.فقط در ارتوپد شرکت کنم یا باید دوباره در هر 3 کمیسیون شرکت کنم.چون در گزارش بازرس تامین اجتماعی شکستگی پا هم هست ولی من فقط درکمیسیون داخلی وجراحی اعصاب شرکت کردم و در اورتوپد شرکت نکردم.حالا روندش چگونه است لطفا توضیح دهید.ممنون.خسته نباشید؟

پاسخ: اگر به رای اعتراض کرده باشید فقط در همان کمیسیون های داخلی و جراح اعصاب شرکت داده می شوید. اما اگر ادامه درمان داشته باشید یا بخواهید مجددا در کمیسیون بدوی شرکت کنید باید در هر سه کمیسیون شرکت کنید. البته می توانید تنها در یک کمیسیون شرکت کنید ولی به ضررتان است.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/