اعتراض به نظریه کمیسیون پزشکی بدوی و تجدید نظر تامین اجتماعی

 

رضا: سلام.خسته نباشید آقای نصر! درمورد سوال قبلی در مورد کمیسیون پزشکی بنده در مورد شکستگی ساق پا و فتق ساق اصلا در کمیسیون ارتوپد شرکت نکرده ام. فقط در 2 کمیسیون داخلی و جراحی اعصاب شرکت کرده ام. حالا بعد از گذشت3 الی 6ماه من باید دوباره در کمیسون ها شرکت کنم.فقط در ارتوپد شرکت کنم یا باید دوباره در هر 3 کمیسیون شرکت کنم.چون در گزارش بازرس تامین اجتماعی شکستگی پا هم هست ولی من فقط درکمیسیون داخلی وجراحی اعصاب شرکت کردم و در اورتوپد شرکت نکردم.حالا روندش چگونه است لطفا توضیح دهید.ممنون.خسته نباشید؟

پاسخ: اگر به رای اعتراض کرده باشید فقط در همان کمیسیون های داخلی و جراح اعصاب شرکت داده می شوید. اما اگر ادامه درمان داشته باشید یا بخواهید مجددا در کمیسیون بدوی شرکت کنید باید در هر سه کمیسیون شرکت کنید. البته می توانید تنها در یک کمیسیون شرکت کنید ولی به ضررتان است.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر