اعتراض به نظریه کمیسیون پزشکی بدوی و تجدید نظر تامین اجتماعی

 

رضا: سلام.خسته نباشید آقای نصر! درمورد سوال قبلی در مورد کمیسیون پزشکی بنده در مورد شکستگی ساق پا و فتق ساق اصلا در کمیسیون ارتوپد شرکت نکرده ام. فقط در 2 کمیسیون داخلی و جراحی اعصاب شرکت کرده ام. حالا بعد از گذشت3 الی 6ماه من باید دوباره در کمیسون ها شرکت کنم.فقط در ارتوپد شرکت کنم یا باید دوباره در هر 3 کمیسیون شرکت کنم.چون در گزارش بازرس تامین اجتماعی شکستگی پا هم هست ولی من فقط درکمیسیون داخلی وجراحی اعصاب شرکت کردم و در اورتوپد شرکت نکردم.حالا روندش چگونه است لطفا توضیح دهید.ممنون.خسته نباشید؟

پاسخ: اگر به رای اعتراض کرده باشید فقط در همان کمیسیون های داخلی و جراح اعصاب شرکت داده می شوید. اما اگر ادامه درمان داشته باشید یا بخواهید مجددا در کمیسیون بدوی شرکت کنید باید در هر سه کمیسیون شرکت کنید. البته می توانید تنها در یک کمیسیون شرکت کنید ولی به ضررتان است.

گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!