مدت زمان اعتبار تائیدیه مشاغل سخت و زیان آور

 

محمد: سلام وخسته نباشید خدمت اساتید عزیزم! ممنون بابت وقتی که برای ما می گذارید. استاد تاریخی که جواب مشاغل سختم آمده ٩٩/١۰/١٧ بوده است و من یکسال و نیم مانده به بازنشستگیم چون سابقم کم هست.سوالم اینه آیا ۲سال از تاریخ جواب مثبت مشاغل سختم اعتبار دارد؟ ومی توانم این یکسال و نیم بیمه بپردازم یا باید سال دیگر دوباره درخواست مشاغل سخت بدهم؟ خیلی خیلی خیلی ممنونم از شما برادر عزیزم؟

پاسخ: مشاغل سخت و زیان آور براساس نوع شغل در مکانی مشخص ارزیابی می شوند. البته در مشاغل سخت و زیان آور نوع الف کارفرما موظف است ظرف دو سال وضعیت را به گونه ای اصلاح نماید که دیگر مشاغل مربوطه جزء مشاغل سخت و زیان آور نباشد. اما به صورت کلی رای مشاغل سخت و زیان آور معمولا بین 1 تا 2 سال اعتبار دارد و بستگی به شرایط محیطی است. نظر شعبه بیمه در این زمینه مهم است. مسئول فنی شعبه می تواند مجددا برای سال های باقیمانده تائیدیه را از شما درخواست نماید. معمولا در زمان بازنشستگی این کار را می کنند ولی قطعی است و بستگی به نظر واحد فنی شعبه بیمه دارد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر