مدت زمان اعتبار تائیدیه مشاغل سخت و زیان آور

 

محمد: سلام وخسته نباشید خدمت اساتید عزیزم! ممنون بابت وقتی که برای ما می گذارید. استاد تاریخی که جواب مشاغل سختم آمده ٩٩/١۰/١٧ بوده است و من یکسال و نیم مانده به بازنشستگیم چون سابقم کم هست.سوالم اینه آیا ۲سال از تاریخ جواب مثبت مشاغل سختم اعتبار دارد؟ ومی توانم این یکسال و نیم بیمه بپردازم یا باید سال دیگر دوباره درخواست مشاغل سخت بدهم؟ خیلی خیلی خیلی ممنونم از شما برادر عزیزم؟

پاسخ: مشاغل سخت و زیان آور براساس نوع شغل در مکانی مشخص ارزیابی می شوند. البته در مشاغل سخت و زیان آور نوع الف کارفرما موظف است ظرف دو سال وضعیت را به گونه ای اصلاح نماید که دیگر مشاغل مربوطه جزء مشاغل سخت و زیان آور نباشد. اما به صورت کلی رای مشاغل سخت و زیان آور معمولا بین 1 تا 2 سال اعتبار دارد و بستگی به شرایط محیطی است. نظر شعبه بیمه در این زمینه مهم است. مسئول فنی شعبه می تواند مجددا برای سال های باقیمانده تائیدیه را از شما درخواست نماید. معمولا در زمان بازنشستگی این کار را می کنند ولی قطعی است و بستگی به نظر واحد فنی شعبه بیمه دارد.

گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!