مدت زمان اعتبار تائیدیه مشاغل سخت و زیان آور

 

محمد: سلام وخسته نباشید خدمت اساتید عزیزم! ممنون بابت وقتی که برای ما می گذارید. استاد تاریخی که جواب مشاغل سختم آمده ٩٩/١۰/١٧ بوده است و من یکسال و نیم مانده به بازنشستگیم چون سابقم کم هست.سوالم اینه آیا ۲سال از تاریخ جواب مثبت مشاغل سختم اعتبار دارد؟ ومی توانم این یکسال و نیم بیمه بپردازم یا باید سال دیگر دوباره درخواست مشاغل سخت بدهم؟ خیلی خیلی خیلی ممنونم از شما برادر عزیزم؟

پاسخ: مشاغل سخت و زیان آور براساس نوع شغل در مکانی مشخص ارزیابی می شوند. البته در مشاغل سخت و زیان آور نوع الف کارفرما موظف است ظرف دو سال وضعیت را به گونه ای اصلاح نماید که دیگر مشاغل مربوطه جزء مشاغل سخت و زیان آور نباشد. اما به صورت کلی رای مشاغل سخت و زیان آور معمولا بین 1 تا 2 سال اعتبار دارد و بستگی به شرایط محیطی است. نظر شعبه بیمه در این زمینه مهم است. مسئول فنی شعبه می تواند مجددا برای سال های باقیمانده تائیدیه را از شما درخواست نماید. معمولا در زمان بازنشستگی این کار را می کنند ولی قطعی است و بستگی به نظر واحد فنی شعبه بیمه دارد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر