افزایش حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی با توجه به افزایش حق بیمه در سال های پایانی

 

م تقوی: با سلام! من 27 سال و سه ماه سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم. تا سال 24 ام حداقل حقوق برایم زده می شد. سال 25 و 26 ام افزایش داشتم و مدیر عامل شرکت بودم. آخرین حق بیمه بر اساس 4 میلیون پرداخت شده است. از ماه شهریور تا کنون ترک کار زده ام. الان می خواهم در شرکت دیگری با سمت جدیدی استخدام شوم و حقوق 12 میلیون برایم بزنند:

1.     آیا با توجه به تغییر شرکت در محاسبه حقوق بازنشستگی براساس حداکثر حقوق مشکلی ایجاد خواهد شد؟

2.     این افزایش باید در پایه حقوق باشد یا در مزایای حقوقی نیز امکان پذیر است؟

پاسخ به سوالات شما به شرح زیر است:

1.     قطعا مشکل ایجاد می کند و مطمئنا تامین اجتماعی حق بیمه شما را رد می کند.

2.     افزایش می تواند در هر دو باشد. اما شما نمی توانید یکدفعه حق بیمه تان را سه برابر کنید. تامین اجتماعی قبول نمی کند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.