افت قیمت خودروی برلیانس به علت تعویض سپر

 

وحید جوانمردی : سلام! من در تاریخ ۷ / ۰۴ /۹۹ با یک خودروی برلیانس h330 مدل ۹۶ تصادف کردم و مقصر شدم. کل خسارت کارشناسی ۵۵ ملیون تومان شد و ۲۴ میلیون هزینه افت خودرو شده است. حالا به نقاط خسارت دیده که شامل چراغ عقب و سپر عقب و چراغ جلو و ...‌‌ بود یعنی نقاط حساس ماشین صدمه ندیده است. آیا درصد افت ۲۴ میلیون تومان درست یا قابل کاهش هست! ممنونم؟

پاسخ: بستگی به قیمت ماشین دارد. اگر رنگ شده باشد یک درصد مشخصی افت قیمت دارد و اگر تعویض شود یا بدون رنگ دربیاید درصد آن تفاوت می کند. چراغ ها افت قیمت ندارد و سپر در صورتیکه با پیچ وصل شده باشد نیز افت قیمت ندارد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/