افت قیمت خودروی برلیانس به علت تعویض سپر

 

وحید جوانمردی : سلام! من در تاریخ ۷ / ۰۴ /۹۹ با یک خودروی برلیانس h330 مدل ۹۶ تصادف کردم و مقصر شدم. کل خسارت کارشناسی ۵۵ ملیون تومان شد و ۲۴ میلیون هزینه افت خودرو شده است. حالا به نقاط خسارت دیده که شامل چراغ عقب و سپر عقب و چراغ جلو و ...‌‌ بود یعنی نقاط حساس ماشین صدمه ندیده است. آیا درصد افت ۲۴ میلیون تومان درست یا قابل کاهش هست! ممنونم؟

پاسخ: بستگی به قیمت ماشین دارد. اگر رنگ شده باشد یک درصد مشخصی افت قیمت دارد و اگر تعویض شود یا بدون رنگ دربیاید درصد آن تفاوت می کند. چراغ ها افت قیمت ندارد و سپر در صورتیکه با پیچ وصل شده باشد نیز افت قیمت ندارد.

گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!