مشاوره انتخاب بیمه تامین اجتماعی مناسب

 

اکبر نصراللهی: سلام خسته نباشید! من می خواهم خودم را بیمه کنم و می خواستم راهنماییم کنید که ببینم بهترین بیمه ای که می توانم انتخاب کنم چه بیمه ی هست؟ با تشکر؟

پاسخ: بهترین بیمه با توجه به وسع مالی تان انتخاب می شود. طبیعی است که بهترین انتخاب بیمه تامین اجتماعی است. اگر متاهل هستید و همسر و فرزند دارید بیمه اختیاری را پیشنهاد می کنم ولی اگر مجرد هستید به نظرم می توانید بیمه حرف و مشاغل آزاد 12 درصد با دفترچه بیمه انتخاب کنید. البته باید شرایط تان را بهتر توضیح دهید تا بتوانیم به خوبی در این زمینه مشورت دهیم.

گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!