درصد مورد نیاز برای ازکارافتادگی در تامین اجتماعی

 

نوری: سلام! خسته نباشید! برای کارافتادگی تامین اجتماعی و برای 3 بیماری باید چند درصد از 3 بیماری کسب کنی که کار افتادگی کلی (66)شوم. چون می گویند رای کمیسیون پزشکی ترکیبی است.حالا برای 3بیماری باید چند درصد گرفت که جمع ترکیبی این 3بیماری به 66درصد برسد.ممنون خسته نباشید؟

پاسخ: دقیق نمی توان به این سوال جواب داد. چون نمی خواهم اینجا در مورد فرمول مربوطه صحبت کنم. اما برای 2 بیماری باید مجموع جبری بیش از 80 درصد ازکارافتادگی داشته باشید و برای سه بیماری باید مجموع جبری بیشتر از 90 درصد ازکارافتادگی داشته باشید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.