دریافت دیه از بیمه حوادث شرکت

 

مهدی شجاع: بنده 17 و نیم سالم هست و با پدرم جرثقیل های سقفی کارخانه ای درست می کنیم. در حین کار در محوطه حیاط شرکت مشغول راست کردن ستون ها بودیم که یه دفعه ستون از جرثقیل در میره و به من اصابت میکنه و پای سمت چپم ناحیه زانو باعث شکستگی می شود و با کلی جراحت و کبودی شانه که نمی توانم راه بروم  و با شرکت هم قرارداد نداریم و خود شرکت سه عدد بیمه دارد . بیمه حوادث بی نام هم شامل می شود . شرکت قبول دار حوادث هست و فرم حادثه می نویسد . آیا سن برای دیه مهم است؟  و چگونه مراحل انجام را پی ببرم ؟

پاسخ: سن برای دیه مهم نیست. شما باید بگوئید شرکت شما را بیمه معرفی کند و البته فرمی هم بدهد که در حال کار بر روی پروژه های آنها بوده اید . یعنی کارگر آنها بوده اید و قرارداد داشته اید. تنها در این صورت دیه به شما پرداخت می شود. البته بعد از تعیین دیه توسط پزشک معتمد شرکت. مدارک بیمارستانی را نیز همراه خود ببرید.


مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.