دریافت دیه از بیمه حوادث شرکت

 

مهدی شجاع: بنده 17 و نیم سالم هست و با پدرم جرثقیل های سقفی کارخانه ای درست می کنیم. در حین کار در محوطه حیاط شرکت مشغول راست کردن ستون ها بودیم که یه دفعه ستون از جرثقیل در میره و به من اصابت میکنه و پای سمت چپم ناحیه زانو باعث شکستگی می شود و با کلی جراحت و کبودی شانه که نمی توانم راه بروم  و با شرکت هم قرارداد نداریم و خود شرکت سه عدد بیمه دارد . بیمه حوادث بی نام هم شامل می شود . شرکت قبول دار حوادث هست و فرم حادثه می نویسد . آیا سن برای دیه مهم است؟  و چگونه مراحل انجام را پی ببرم ؟

پاسخ: سن برای دیه مهم نیست. شما باید بگوئید شرکت شما را بیمه معرفی کند و البته فرمی هم بدهد که در حال کار بر روی پروژه های آنها بوده اید . یعنی کارگر آنها بوده اید و قرارداد داشته اید. تنها در این صورت دیه به شما پرداخت می شود. البته بعد از تعیین دیه توسط پزشک معتمد شرکت. مدارک بیمارستانی را نیز همراه خود ببرید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر