استفاده همزمان از دو دفترچه بیمه

 

الهام شکوهی: سلام! خلاصه بگم من مجردم و همیشه از دفترچه بیمه فرزندی خدمات درمانی (بیمه پدرم) استفاده کردم و مدتی است به صورت پاره وقت مشغول کار شدم و بیمه تامین اجتماعی واریز می کنند ولی من از دفترچه تامین اجتماعی هیچ استفاده ای نکردم! دیگه دفترچه خدمات درمانی به دلیل همپوشانی با تامین اجتماعی برایم چاپ نمیشه؟! سوالم اینه که چطور میشه این همپوشانی رفع بشه ؟ایا امکانش هست که من هنوز هم ازدفترچه خدمات درمانی استفاده کنم؟ راهی هست که هم محل کارم بیمه واریز کنه و هم دفترچه پدرم رو داشته باشم اخه کارم موقت و پاره وقته متشکرم؟

پاسخ: نه متاسفانه راهی ندارد . وقتی بیمه تامین اجتماعی هستید حتی اگر از دفترچه درمانی استفاده نکنید دیگر نمی توانید از دفترچه خدمات درمانی پدرتان استفاده کنید و از لیست بیمه پدرتان خارج می شوید. تنها راهش این است که حق بیمه تامین اجتماعی برایتان واریزنگردد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/