استفاده همزمان از دو دفترچه بیمه

 

الهام شکوهی: سلام! خلاصه بگم من مجردم و همیشه از دفترچه بیمه فرزندی خدمات درمانی (بیمه پدرم) استفاده کردم و مدتی است به صورت پاره وقت مشغول کار شدم و بیمه تامین اجتماعی واریز می کنند ولی من از دفترچه تامین اجتماعی هیچ استفاده ای نکردم! دیگه دفترچه خدمات درمانی به دلیل همپوشانی با تامین اجتماعی برایم چاپ نمیشه؟! سوالم اینه که چطور میشه این همپوشانی رفع بشه ؟ایا امکانش هست که من هنوز هم ازدفترچه خدمات درمانی استفاده کنم؟ راهی هست که هم محل کارم بیمه واریز کنه و هم دفترچه پدرم رو داشته باشم اخه کارم موقت و پاره وقته متشکرم؟

پاسخ: نه متاسفانه راهی ندارد . وقتی بیمه تامین اجتماعی هستید حتی اگر از دفترچه درمانی استفاده نکنید دیگر نمی توانید از دفترچه خدمات درمانی پدرتان استفاده کنید و از لیست بیمه پدرتان خارج می شوید. تنها راهش این است که حق بیمه تامین اجتماعی برایتان واریزنگردد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر