استفاده همزمان از دو دفترچه بیمه

 

الهام شکوهی: سلام! خلاصه بگم من مجردم و همیشه از دفترچه بیمه فرزندی خدمات درمانی (بیمه پدرم) استفاده کردم و مدتی است به صورت پاره وقت مشغول کار شدم و بیمه تامین اجتماعی واریز می کنند ولی من از دفترچه تامین اجتماعی هیچ استفاده ای نکردم! دیگه دفترچه خدمات درمانی به دلیل همپوشانی با تامین اجتماعی برایم چاپ نمیشه؟! سوالم اینه که چطور میشه این همپوشانی رفع بشه ؟ایا امکانش هست که من هنوز هم ازدفترچه خدمات درمانی استفاده کنم؟ راهی هست که هم محل کارم بیمه واریز کنه و هم دفترچه پدرم رو داشته باشم اخه کارم موقت و پاره وقته متشکرم؟

پاسخ: نه متاسفانه راهی ندارد . وقتی بیمه تامین اجتماعی هستید حتی اگر از دفترچه درمانی استفاده نکنید دیگر نمی توانید از دفترچه خدمات درمانی پدرتان استفاده کنید و از لیست بیمه پدرتان خارج می شوید. تنها راهش این است که حق بیمه تامین اجتماعی برایتان واریزنگردد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.