دریافت پول سنوات از کارفرما

 

رقیه غلام نژاد: سلام! من مدت ۶ سال و ۲ ماه برای یک شرکت خصوصی تا اردیبهشت ۹۸ کار کردم و مدت ۱۸ ماه از بیمه بیکاری استفاده کردم و یک ماه است که تمام شده و من بیکارم. ۴۵ سال دارم. آیا من می توانم خودم را باز خرید کنم؟

پاسخ: منظورتان را از بازخرید متوجه نشدم.  در عرف بازخرید به معنای دریافت یک ماه حقوق به عنوان سنوات هر ساله است که اگر تا به حال از شرکت نگرفته اید مطمئنا می توانید بگیرید و مشکلی ندارد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.