دیه پارگی فتق

 

Shibaras: با سلام! من در یک شرکت کار می کردم و بر اثر کار سنگین که توسط کارفرما به من محول شده دچار پارگی فتق شدم و به همین دلیل ناچار به عمل جراحی شدم . می خواستم بدانم که آیا دیه به من تعلق می گیرد و اگر تعلق می گیرد مبلغش تقریبا چقدر است؟

پاسخ:  در صورتیکه این حادثه ناشی از فعالیت های محل کار باشد و کارفرما در این زمینه مقصر باشد می توانید درخواست دریافت دیه کنید. معمولا حدود 10 درصد ارش دارد. البته بستگی به میزان آسیب نیز دارد و با قاطعیت در این زمینه نمی توان نظر داد. حدود 33 میلیون تومان به نرخ دیه سال 99 می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/