دیه پارگی فتق

 

Shibaras: با سلام! من در یک شرکت کار می کردم و بر اثر کار سنگین که توسط کارفرما به من محول شده دچار پارگی فتق شدم و به همین دلیل ناچار به عمل جراحی شدم . می خواستم بدانم که آیا دیه به من تعلق می گیرد و اگر تعلق می گیرد مبلغش تقریبا چقدر است؟

پاسخ:  در صورتیکه این حادثه ناشی از فعالیت های محل کار باشد و کارفرما در این زمینه مقصر باشد می توانید درخواست دریافت دیه کنید. معمولا حدود 10 درصد ارش دارد. البته بستگی به میزان آسیب نیز دارد و با قاطعیت در این زمینه نمی توان نظر داد. حدود 33 میلیون تومان به نرخ دیه سال 99 می شود.

گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!