صندوق تامین خسارات بدنی

 

احمد: سلام! رای بدوی دادگاه برای پرداخت دیه از صندوق خسارات جانی صادره شده است. امروز از طریق پست نامه حواله دیه از طرف صندوق ارسال بد و بدتر دو ساعت از طرف دادگاه ابلاغ اومد که پرونده شما به شعبه تجدید نظر ارجاع شده است. با این حال من برای دریافت دیه چکارکنم ممنون؟

پاسخ: برای دریافت دیه به صندوق تامین خسارات بدنی استان تان مراجعه کنید. البته نمی دانم چرا پرونده به تجدید نظر ارجاع شده است؟! آیا شما اعتراض کرده اید. اگر شما اعتراض نکرده اید شاید صندوق خسارات بدنی اعتراض کرده است. حواله دیه آیا زمان و یا مبلغ خاصی دارد؟

گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!