اعتراض به رای کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 

سعید: سلام! لطفا راهنمایی کنید چگونه می توان از کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی شکایت کرد به دیوان و نحوه و مراحل آن چگونه است؟ چون من درصد زیادی نمی خواهم که کار افتاده شوم و بعد از ثبت شکایت در دیوان آیا پرونده پزشکی من دوباره به کمیسیون ارجاع داده می شود؟ ممنون ؟

پاسخ : شما می توانید به عدم ازکارافتادگی تان اعتراض کنید . کافی است شکایت تان را حضوری و یا اینترنتی به دیوان ارائه کنید. اما دیوان وارد بحث رای نمی شود و نهایتا پرونده را مجددا برای بررسی به کمیسیون ارجاع می دهد. اگر به درصد ازکارافتادگی اعتراض دارید بهتر است بعد از چند ماه از طریق کمیسیون بدوی و شعبه بیمه تامین اجتماعی اقدام کنید. اینگونه زودتر به کمیسیون ارجاع داده می شوید تا اینکه بخواهید از طریق دیوان عدالت اداری اقدام نماید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/