بیمه مددجویان بهزیستی

 

احمد مافی: سلام! مددجوی بهزیستی هستم. درآمدی ندارم و مستاجر هستم. چگونه می توانم بیمه تامین اجتماعی شوم ؟

پاسخ: بیمه بهزیستی معمولا به دو صورت ارائه می شود:

1.     یارانه ای : برای افراد دارای معلولیت شدید است که از از ۱۳۸۸/۱/۱ بیمه ای نداشته باشند و جزء مشاغل آزاد محسوب می شوند. معمولا حدود 20 درصد حق بیمه را شما پرداخت می کنید و مابقی را بهزیستی پرداخت می کند.

2.     غیر یارانه ای: مددکار بهزیستی شما را به شعبه تامین اجتماعی معرفی می کند و شما حق بیمه را خودتان پرداخت می کنید. بعد فیش های پرداختی را به بهزیستی می دهید و آنها بین 80 تا 90 درصد مبلغ پرداختی شما را باز می گردانند. البته در این روش نهایتا 5 سال بهزیستی حق بیمه را می دهد و مابقی را خودتان باید پرداخت کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.