دیه کاهش بینایی

 

حسن : پزشکی قانونی 10 درصد ارش بابت کاهش 2 درصدی بینایی برای من به علت تصادف زده است. قاضی نیز در این زمینه رای داده است که 33 میلیون تومان دیه باید به من پرداخت شود. به بیمه مراجعه کنم می گوید پزشکی قانونی زیاد دیه داده است و دیه شما 5 درصد است . اصلاحیه ای بر  روی دادگاه زده است. من چه کار کنم ؟ آیا می توانم شکایت کنم ؟

پاسخ: بیمه نمی تواند سر خود چنین کاری انجام دهد. بیمه می تواند در زمان مقرر به رای دادگاه اعتراض کند تا موضوع مجددا به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی ارجاع شود اما سر خود نمی تواند چنین کاری انجام دهد. شما هم می توانید از طریق بیمه مرکزی شکایت کنید و هم می توانید از دادگاه صادرکننده رای تقاضا کنید تا دستور پرداخت دیه را مجددا بدهد.

گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!