دیه پارگی رباط صلیبی

 

مریم: با سلام! ببخشید پسر من درحین سربازی از روی تانک افتاذه و رباط پایش پاره شده وجراحی کردند.حالا می خواستم بدانم اولا چقدر دیه پایش می شود و اینکه آیا سهمیه جانبازی بهش تعلق می گیرد؟

پاسخ:

1.     بستگی به رباط پایش دارد. اگر رباط صلیبی باشد 8 درصد دیه دارد معادل 26 میلیون و 400 هزار تومان و اگر رباط جانبی باشد 4 درصد دیه دارد معادل 13 میلیون و 200 هزار تومان

2.     نه! بابت این حادثه سهمیه جانبازی به ایشان تعلق نمی گیرد.

گروه مشاوره بیمه جو فعالیت خود را از سال 1396 با همکاری مشاوران بیمه تامین اجتماعی ، قانون کار ، دیه ، تصادفات ، امور حقوقی و مالیاتی و بسیاری از حوزه های کاری دیگر شروع کرده است. به جرات می توانیم بگوییم در میان سایت هایت مشابه بهترین خدمات را ارائه می دهیم به گونه ایکه بدون کوچکترین هزینه ای به هزاران نفر مشاوره داده و با افتخار در آینده نیز مشاوره می دهیم. درآمد ما تنها از محل وکالت پرونده های اداره کار ، تامین اجتماعی ، دیه و ... بوده که خوشبختانه در این زمینه نیز موفق بوده ایم. اگر می خواهید از مشاوره رایگان تلفن ما بهره بگیرید و یا می خواهید پرونده تان را برای بررسی به ما دهید با شماره موبایل 09333644122 تماس بگیرید (غیر از شب ها) . اگر هم می خواهید می توانید از طریق فرم تماسبا ما مشکل تان را اعلام کنید. سرعت پاسخگویی ما بی نظیر است. امتحان کنید!