دریافت مستمری پدر توسط دختر

 

خاطره جهانگیری: باسلام! پدرم فوت شدند. من مطلقه هستم و پسر ۱۶ سال دارم و خودم بیمه تامین اجتماعی دارم . پدرم ازدواج مجدد داشتند بعد از فوت مادرم! چطوری می توانم از حقوق پدرم دریافت کنم؟بیمه خودم باطل می شود؟اصلا امکانش هست؟

پاسخ: باید شاغل نباشید و حق بیمه پرداخت نکنید. در آن صورت درصدی از حقوق پدرتان به شما تعلق می گیرد. کمی هم طول می کشد چون بررسی می شود که شرایط عدم پرداخت حق بیمه تان صوری نباشد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.