حقوق و مزایا و بیمه ایام استعلاجی زایمان

 

ناهید: با سلام! حدود یک ماه دیگه زایمان دارم. دکتر از اول بهمن ماه به مدت سه هفته استعلاجی نوشته است. خواستم ببینم حقوق بهمن باید توسط شرکت پرداخت بشه یا بیمه و اینکه شش ماه مرخصی زایمان بعد از زایمان شروع میشه یا با همین استعلاجی ؟

پاسخ : 6 ماه مرخصی زایمان معمولا شامل 3 ماه قبل از زایمان و 3 ماه بعد از زایمان است. البته می تواند تغییر کند. این یک ماهتان جزء مرخصی زایمان محاسبه می شود. مابقی زمانی که جزء مرخصی زایمان محسوب نمی شود باید توسط شرکت تان حقوق تان پرداخت شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.