پرداخت دیه توسط صندوق تامین خسارات بدنی

 

احمد: سلام! پیرو سوال قبلی بابت دیه از صندوق خسارات حواله دیه به حساب دادگسنری استان معادل دیه کامل مرد مسلمان واریز شده در تاریخ ۱۶/۱۰/۹۹و کپی حواله از طریق پست برایم ارسال شده و به رای بدوی هم اعتراض نکرده ام. از طرفی از طرف دادگاه ابلاغ شد که پرونده به دادگاه تجدیدنظر ارجاع شده به تاریخ ۲۰/۱۰/۹۹ تصادف فوتی است؟

پاسخ: معمولا روال بر این است که یا باید دیه پرداخت شود و یا اینکه اعتراض صورت پذیرد. احتمالا مقصر حادثه متواری بوده است و صندوق تامین خسارات بدنی به عنوان شخص ثالث وارد ماجرا شده و شکایت کرده تا شاید مقصر حادثه پیدا شود. در هر صورت شما مشکلی ندارید و می توانید دیه تان را بگیرید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.