مقصر تصادف با خودروی پارک شده

 

امین: سلام! من امروز داخل یک بلوار پارک کردم و یک خودرو خلاف جهت من جلوی ماشین پارک کرد به صورت ناگهانی من اول آینه چک کردم و بعد به سمت جلو که متوجه شدم ماشین یه هو ظاهر شد و با اون برخورد کردم که سپر و چراغ خودروی بنده و سپر شخص مقابل آسیب دید. زنگ زدم افسر اومد منو جریمه کرد و مقصر صد درصد کرد منو که خسارت ماشین مقابل را بدهم. بدون حتی جریمه کردن شخص مقابل! آیا واقعا من مقصرم یا اون ؟ ممنون می شوم راهنماییم کنید؟

پاسخ:

1.     جهت بلوار بسیار مهم است. اگر خلاف جهت حرکت کرده باشید شما مقصرید . به نظر می رسد همین بوده است وگرنه دلیل دیگری نمی تواند داشته باشد.

2.     اگر ایشان متوقف بوده است . یعنی در حالت پراک بوده است و شما حرکت کرده اید باز هم شما درصدی تقصیر دارید. اگر ایشان خلاف جهت پارک کرده باشد شما 50 درصد مقصرید . اگر خلاف جهت نبوده است ولی پارک بوده است شما صد درصد مقصرید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر