مقصر تصادف با خودروی پارک شده

 

امین: سلام! من امروز داخل یک بلوار پارک کردم و یک خودرو خلاف جهت من جلوی ماشین پارک کرد به صورت ناگهانی من اول آینه چک کردم و بعد به سمت جلو که متوجه شدم ماشین یه هو ظاهر شد و با اون برخورد کردم که سپر و چراغ خودروی بنده و سپر شخص مقابل آسیب دید. زنگ زدم افسر اومد منو جریمه کرد و مقصر صد درصد کرد منو که خسارت ماشین مقابل را بدهم. بدون حتی جریمه کردن شخص مقابل! آیا واقعا من مقصرم یا اون ؟ ممنون می شوم راهنماییم کنید؟

پاسخ:

1.     جهت بلوار بسیار مهم است. اگر خلاف جهت حرکت کرده باشید شما مقصرید . به نظر می رسد همین بوده است وگرنه دلیل دیگری نمی تواند داشته باشد.

2.     اگر ایشان متوقف بوده است . یعنی در حالت پراک بوده است و شما حرکت کرده اید باز هم شما درصدی تقصیر دارید. اگر ایشان خلاف جهت پارک کرده باشد شما 50 درصد مقصرید . اگر خلاف جهت نبوده است ولی پارک بوده است شما صد درصد مقصرید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر