مقصر تصادف با خودروی پارک شده

 

امین: سلام! من امروز داخل یک بلوار پارک کردم و یک خودرو خلاف جهت من جلوی ماشین پارک کرد به صورت ناگهانی من اول آینه چک کردم و بعد به سمت جلو که متوجه شدم ماشین یه هو ظاهر شد و با اون برخورد کردم که سپر و چراغ خودروی بنده و سپر شخص مقابل آسیب دید. زنگ زدم افسر اومد منو جریمه کرد و مقصر صد درصد کرد منو که خسارت ماشین مقابل را بدهم. بدون حتی جریمه کردن شخص مقابل! آیا واقعا من مقصرم یا اون ؟ ممنون می شوم راهنماییم کنید؟

پاسخ:

1.     جهت بلوار بسیار مهم است. اگر خلاف جهت حرکت کرده باشید شما مقصرید . به نظر می رسد همین بوده است وگرنه دلیل دیگری نمی تواند داشته باشد.

2.     اگر ایشان متوقف بوده است . یعنی در حالت پراک بوده است و شما حرکت کرده اید باز هم شما درصدی تقصیر دارید. اگر ایشان خلاف جهت پارک کرده باشد شما 50 درصد مقصرید . اگر خلاف جهت نبوده است ولی پارک بوده است شما صد درصد مقصرید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.