محاسبه افت قیمت خودروی تحویل گرفه شده از نمایندگی به علت رنگ شدن دربها

 

احمد کریمی: با سلام! یک خودرو دنا پلاس صفر از نمایندگی تحویل گرفتم و پس از کارشناسی متوجه رنگ دار بودن درب عقب (کامل) و درب جلو (80 درصد) شدم. الان به همان صورت صفر کیلومتر قصد فروش دارم. چند درصد باید کسر کنم؟ اگر بخواهم از ایران خودرو شکایت کنم آیا به نظر شما منتج به نتیجه می شود؟

پاسخ: اینکه چند درصد بخواهید کم کنید در صلاحیت اظهار نظر  بنده نیست. از نظر کارشناس دادگستری بین 7 تا 8 درصد قیمت همان ماشین افت قیمت خودرو محاسبه می شود. به نظر من باید از نمایندگی فروش ایران خودرو شکایت کنید. اگر لایحه دفاعیه قوی ای ارائه کنید و پیگیر باشید به نظر من می توانید خودرویتان را پس دهید هر چند باید این کار را زودتر انجام دهید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.