پیگیری حق بیمه های پرداخت نشده برای بازنشستگی از تامین اجتماعی

 

آرزو بیدگلی: اینجانب طبق پیگیری سابقه ام از طریق سایت ۲۹ سال سابقه پرداخت بیمه دارم. البته فکر می‌کنم سابقه پرداخت بنده بیشتر از ۲۹ سال است و همه پرداخته لحاظ نشده است . برای پیگیری چه باید بکنم و اینکه برای بازنشستگی می توانم اقدام کنم؟ ضمنا بنده متولد دی ماه ۱۳۴۹ میباشم؟

پاسخ: باید 30 سال سابقه تان پر شود تا بتوانید بازنشسته شوید و در این سن نمی توانید با 29 سال سن بازنشسته شوید. باید ببنید کدام ماه ها حق بیمه تان ناقص است . آن وقت به همان شعبه بیمه مراجعه کرده و درخواست بررسی مجدد سابقه بیمه تان را بدهید. مدارکی اگر دارید نشان دهید تا بتوانید موضوع را ثابت کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.