مقصر تصادف در سرعت بالا

 

محسن ابراهیمی: سلام! من در ساعت یک ظهر در جاده روستایی از سمت چپ جاده اقدام به دور زدن نمودم بطوریکه ماشینم از وسط رد شده و تقریبا بیشتر ماشینم در شانه خاکی سمت راست قرار گرفت. خودرو عبوری سمند بدلیل دستپاچه شدن و سرعت بسیار بالا از فاصله 50متری من اقدام به گذر از سمت راست و شانه خاکی راه نمود که بدلیل سرعت بالا درب راننده اش به گلگیر جلو سمت شاگرد من برخورد و پس از چرخیدن در فاصله 300متری من چپ کرده است.

ناگفته نماند محل تصادف منطقه روستایی و دارای علائم هشدار دهنده سرعت 30 تا و منطقه مسکونی است. افسر حاضر شده در صحنه بدلیل عدم رعایت در حق تقدم حین گردش مرا مقصر کرد. آیا با شکایت من احتمال تجدید نظر در رای می باشد. با تشکر از پاسخگویی شما؟

پاسخ: احتمال تجدید نظر هست. البته شما درصدی تقصیر دارید و به نظر من حداقل 50 درصد مقصرید. اما اگر آن منطقه تابلوی سرعت داشته است و ایشان سرعت بالا داشته است بین 25 تا 50 درصد می توانند مقصر باشند. حداقل می توانستند ترمز کنند. با این حال بدون داشتن کروکی دقیق نمی توان به دقت نظر داد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر