مقصر تصادف در سرعت بالا

 

محسن ابراهیمی: سلام! من در ساعت یک ظهر در جاده روستایی از سمت چپ جاده اقدام به دور زدن نمودم بطوریکه ماشینم از وسط رد شده و تقریبا بیشتر ماشینم در شانه خاکی سمت راست قرار گرفت. خودرو عبوری سمند بدلیل دستپاچه شدن و سرعت بسیار بالا از فاصله 50متری من اقدام به گذر از سمت راست و شانه خاکی راه نمود که بدلیل سرعت بالا درب راننده اش به گلگیر جلو سمت شاگرد من برخورد و پس از چرخیدن در فاصله 300متری من چپ کرده است.

ناگفته نماند محل تصادف منطقه روستایی و دارای علائم هشدار دهنده سرعت 30 تا و منطقه مسکونی است. افسر حاضر شده در صحنه بدلیل عدم رعایت در حق تقدم حین گردش مرا مقصر کرد. آیا با شکایت من احتمال تجدید نظر در رای می باشد. با تشکر از پاسخگویی شما؟

پاسخ: احتمال تجدید نظر هست. البته شما درصدی تقصیر دارید و به نظر من حداقل 50 درصد مقصرید. اما اگر آن منطقه تابلوی سرعت داشته است و ایشان سرعت بالا داشته است بین 25 تا 50 درصد می توانند مقصر باشند. حداقل می توانستند ترمز کنند. با این حال بدون داشتن کروکی دقیق نمی توان به دقت نظر داد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/