مقصر تصادف در سرعت بالا

 

محسن ابراهیمی: سلام! من در ساعت یک ظهر در جاده روستایی از سمت چپ جاده اقدام به دور زدن نمودم بطوریکه ماشینم از وسط رد شده و تقریبا بیشتر ماشینم در شانه خاکی سمت راست قرار گرفت. خودرو عبوری سمند بدلیل دستپاچه شدن و سرعت بسیار بالا از فاصله 50متری من اقدام به گذر از سمت راست و شانه خاکی راه نمود که بدلیل سرعت بالا درب راننده اش به گلگیر جلو سمت شاگرد من برخورد و پس از چرخیدن در فاصله 300متری من چپ کرده است.

ناگفته نماند محل تصادف منطقه روستایی و دارای علائم هشدار دهنده سرعت 30 تا و منطقه مسکونی است. افسر حاضر شده در صحنه بدلیل عدم رعایت در حق تقدم حین گردش مرا مقصر کرد. آیا با شکایت من احتمال تجدید نظر در رای می باشد. با تشکر از پاسخگویی شما؟

پاسخ: احتمال تجدید نظر هست. البته شما درصدی تقصیر دارید و به نظر من حداقل 50 درصد مقصرید. اما اگر آن منطقه تابلوی سرعت داشته است و ایشان سرعت بالا داشته است بین 25 تا 50 درصد می توانند مقصر باشند. حداقل می توانستند ترمز کنند. با این حال بدون داشتن کروکی دقیق نمی توان به دقت نظر داد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر