ثبت نام بیمه قالی بافی و مدارک مورد نیاز

 

سلام! ببخشید من تقریبا هفت سال بیمه قالیبافی دارم. به خاطر پرداخت نکردن یه برج بیمه ام قطع شد. چندبار رفتم گفتند سایت بسته شده است. می توانم دوباره بیمه قالیبافی بگیرم؟ ممنون می شوم از پاسخ دادن شما ؟

پاسخ: باید دوباره قرارداد ببندید. معمولا چون ظرفیت محدود است سازمان تامین اجتماعی مدت زمان بسیاری زیادی شما را در صف نگه می دارد. شنیده ام به علت عدم پرداخت بدهی دولت دیگر قراراد جدید هم به سادگی بسته نمی شود. تنها راهی که دارید این است که به صورت مرتب حضوری پیگیری نمایید. ضمنا معرفینامه از اتحادیه و مدارک آموزش فنی و حرفه ای تان را نیز به روز کنید تا مشکلی برای ثبت نام پیش نیاید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.