آیا خیاطی جزء مشاغل سخت و زیان آور محسوب می شود؟

 

آیا خیاطی مشاغل سخت هست؟برشکاری یا راست دوزی ؟ چطوری میشه تامین اجتماعی قبول می کند مشاغل سخت باشه بیمه کرد؟

پاسخ : تعیین مشاغل سخت بر عهده کمیته تفکیک مشاغل سخت و زیان آور اداره کار است که 5 عضو دارد و بعد از تایید رای برای اجرا به بیمه شده ، کارفرما و شعبه تامین اجتماعی ابلاغ می شود. شرایط محیط کار و میزان آلودگی ، تشعشعات و مسائلی از این قبیل جزء آیتم های بررسی سختی کار می باشد. ضمنا شغل هایی که نام بردید مانند خیاطی یا برشکاری یا راسته دوزی در اکثریت مواقع جزء مشاغل سخت محسوب نمی شوند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.