ثبت نام بیمه خویش فرما

 

مهدی: با سلام! من از برج ۳ برای بیمه اقدام کردم. حتی کمیسیون پزشکی هم انجام دادم. دارم توسط کار فرما بیمه آهنگری می شوم. همه مراحل را طی کردم. گفتند زنگ می زنیم اما هیچ خبری نیست چه کنم ؟

پاسخ: نیازی به زنگ زدن نیست. کارفرما باید حق بیمه تان را پرداخت کند. حتی بدون نتایج معاینه هم بیمه می شوید. احتمالا بیمه تان بیمه خویش فرما است که نیاز به بررسی کمیسیون پزشکی داریدوگرنه بیمه کارفرمایی نیاز به کمیسیون پزشکی ندارد. باید پیگیری کنید چرا رای کمیسیون تان نیامده است. آیا مشکلی داشته اید . چه کسی به شما گفته است زنگ می زنیم . کلا مشکل تان ابهام دارد و باید بیشتر توضیح دهید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.