کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 

ایمان: باعرض سلام! بنده از سال ۹۷ تابه حال ۵ بار به دلیل تصادف از ناحیه کمر مورد عمل قرار گرفتم که بار چهارم عفونت بیمارستانی گرفتم و بعد از ۵ روز مجددا جراحی شدم و یک ماه بیمارستان بستری شدم. پای چپم بی حسی کامل از بالای زانو دارم! آیا ازکارافتادگی کلی شاملم می شود درخواست کنم؟ و اینکه از چه قانونی وارد بشوم که بدونه در نظر گرفتن بیمه حقوق کامل دریافت کنم؟! درحین ماموریت بودم وحکم ماموریت دارم ممنون ازشما؟

پاسخ:

1.     به نظر نمی رسد در ححد ازکارافتاده کلی باشید با توجه به کتابچه نقص عضو. در حد ازکارافتادگی جزئی هستید اگر حادثه ناشی از کارتان اثبات شود.

2.     بهتر است پیگیر شوید که حادثه تان ناش از کار محسوب شود.

3.     سابقه بیمه تان تا حدی اهمیت دارد. معمولا کمیسیون به آن توجه می کند و نباید خیلی کم باشد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.