دریافت همزمان مستمری پدر و همسر

 

آتش دانا: سلام! خلاصه مطلب! سال۸۲ حقوق شوهرم با ۱۳سال برای من و دحترمطلقه ام دایر و ۸۳ درپی فوت مادرم (مستمری راه آهن پدرم را می گرفت). البته بعدازچندماه با راهنمایی دوستان بعلت تنگنای شدید معاشمان اقدام و از اصفهان محل دریافت مادرم دایر و آمدیم تهران تا حقوق همسرم رابه دختر واگذار کنم ولی کارمند شعبه ۲۵ گفت وکالت بده تا امسال با تمدید سالانه من حتی دفترچه تامینم را رها وخدماتی بودم. حالا هر دو حقوق را قطع. آیا راهی برای واگذاری مستمری شوهرم که مبلغ ۲میلیون است به دخترکه شرط لازم برقراری وظیفه بگیری کشوری پدر می باشد و برگشت ؟

پاسخ: نه متاسفانه ! قانون عوض شده است. صندوق های اطلاعات بیمه ای شان را در اختیار همدیگر قرار می دهند. به نظر من دیگر حرف از مستمری همسر اصلا نزنید. چون طبق قانون جدید همسر مقدم است و شما فقط می توانید مستمری همسرتان را بگیرید که این موضوع مطمئنا به ضررتان است. صرفا حقوق پدرتان را خودتان دریافت کنید. این بهترین کار است. البته اگر آنها قبول نکردند که می توانند نکنند به حقوق همسرتان برگردید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر