تاخیر در پرداخت حق بیمه سربازی

 

مهدی دشتی فرد: با عرض سلام! برای آوردن خدمت سربازی جزء سابقه اقدام کردم. بیمه برای من در پنج قسط هزینه راو تقسیم کرد. قسط سوم را فقط با 45 دقیقه تاخیر به این صورت که باید تا 28 می ریختم ولی در 45 دقیقه بامداد 29 ریختم . با توجه به اینکه کارمند بیمه تاکید داشت در همون زمان باید پرداخت شود می خواستم بدونم چه مشکلی برایم پیش می آید با تشکر؟

پاسخ: جریمه می شوید. حتما سریعا به شعبه بیمه مراجعه کند. اگر می شود قبل از قسط بعدی حق بیمه . مبلغ جریمه را به شما می گویند تا پرداخت کنید. اگر تا آخرین قسط باقی بماند جریمه تان بیشتر می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.