محاسبه افت قیمت خودرو 207 به علت تصادف

 

سلام: افت قیمت خودرو ۲۰۷ اتومات مدل ۹۶ ، گلگیر عقب ، درب عقب ، جفت گلگیر جلو  ، پیچ شاسی تا حدودی ، اکسل عقب . رکاب سمت چپ  . چروک کم کف صندوق  چقدر تعلق می گیرد؟ خودرو داخل خیابان پارک بوده و ضربه از سمت چپ صورت گرفته که سمت چپ خودرو هم کمی با جدول در گیر شده است؟

پاسخ: بستگی دارد که رنگ شود و یا تعویض شود. فرض می کنیم همه با رنگ در بیایند و نیاز به تعویض نباشد. بدون رنگ که مطمئنا در نمی آید. بابت گلگیر عقب 2 درصد ، بابت درب عقب 3 درصد ، بابت جفت گلگیر جلو مجموعا 4 درصد ، بابت اکسل عقب 4 درصد ، بابت رکاب سمت چپ هم 1 درصد . در مجموع 14 درصد قیمت ماشین قبل از تصادف افت قیمت محاسبه می شود.ممکن است 1 تا 2 درصد هم اضافه در نظر بگیرند چود در صورت تعویض هر قسمت 1 درصد بیشتر محاسبه می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.