دیه کبودی و تورم در سال 99

 

مهرو رجبی: با عرض سلام و وقت بخير خدمت شما! مي خواستم بدانم ميزان ديه تورم و كبودي ساعد چند درصد ديه كامل مي شود ؟ و اينكه ماه حرام بودن يا نبودن تاثيري روي ميزان ديه برای همچين جرائمي داره ؟

پاسخ:

1.     دیه تورم ساعت معمولا 0.2 تا 0.3 درصد دیه کامل است ولی مقدار ثابتی نیست. ارش است و باید توسط پزشکی قانونی تائید شود.

2.     دیه کبودی ساعد 0.15 درصد دیه کامل معادل 495 هزار تومان است.

3.     ماه حرام تاثیری بر روی دیه ندارد و فقط بر روی دیه فوت تاثیر دارد.

 

 

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.