شکایت از میزان خسارت تعیین شده توسط شرکت بیمه

 

من از پشت به یه پژو پارس صفر زدم. هر کارشناسی عکس رو‌ دید گفت تا ۳۰ تومن خسارت برایش می زنند .سقف بیمه من ۵۰ تومان هستش اما این آقا حاضر نشد تو شهری که ‌تصادف شده تشکیل پرونده بده و بعد از چند روز تو مرکز استان تشکیل پرونده داد و بیمه اونجا مبلغ ۵۹ تومان خسارت اعلام کرد.

ایشون فاکتور تعویض اتاق به مبلغ ۳۶ تومن که با باقی مبالغ کل فاکتور به مبلغ ۶۸ تومن تحویل بیمه دادند و بیمه ۵۹ تومن در مرحله اول اعلام کرد (هنوز تایید نهایی بیمه انجام نشده است). الان سوالم اینه که چطور ماشینی که تعمیر میشه اتاق عوض می کنند و آیا بیمه قبول می کنه؟ اگر بیمه قبول نکنه من باید هزینه را بدهم؟ و اگر شک به تبانی داشته باشم باید چیکار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید؟

پاسخ: تعویض اتاق باید با تائید کارشناس بیمه باشد . اگر به نظر کارشناس بیمه اعتراض دارید می توانید به شورای حل اختلاف محل مربوطه شکایت کرده تا کارشناسان دادگستری مجددا موضوع را بررسی نمایند. اگر کارشناس بیمه تایید کرده باشد بیمه قبول می کند. هزینه پرداختی خسارت در صورتی که از سقف بیمه بیشتر باشد با شما است و اگر اعتراض دارید می توانید به شورای حل اختلاف شکایت کنید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر