ازکارافتادگی به علت مشکلات تنفسی ناشی از فلج دیافراگم در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 

ابراهیم پورمغول: بنده مبتلا به فلج دیافراگم هستم و شرکتی که آنجا مشغول به کار هستم به علت تنگی نفسی که دارم تصمیم به تسویه گرفتند. آیا فلج دیافراگم شامل از کارافتادگی می شود ؟ اگه شامل میشه چند درصد؟

پاسخ: ببینید . هر بیماری ممکن است درصدی ازکارافتادگی داشته باشد از جمله تنگی نفس یا فلج دیافراگم . ولی برای ازکارافتاده شدن باید 66 درصد ازکارافتادگی به شما تعلق گیرد.  براساس اتیولوژی و علامت ایجاد شده بعد از تکمیل درمان می توان میزان درصد را تعیین کرد. درصد ازکارافتادگی براساس تست عملکرد ریوی یا PFT را می توان مخص نمود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.