اعتراض به کروکی تصادف کشیده شده توسط افسر

 

محسن بابایی: سلام وقت بخیر! تو اتوبان می خواستم بپیچم به راست (فرعی) و بعد از اینکه پیچیدم و تقریبا فقط پشت ماشینم بیرون بود یه خودرو دیگه دقیقا از پشت ( قسمت کنج سمت شاگرد) به ماشینم زد و من کاملا چرخیدم. افسر منو مقصر کرده به علت انحراف به راست و سد راه ! اما من تقریبا وارد کوچه شده بودم به نظرتون مقصر منم یا اعتراض بزنم اصلا چجوری اعتراض بزنم؟

پاسخ: بستگی به سرعت طرف پشت سریتان هم دارد. معمولا شما مقصرید و درصد کمی شانس دارد آن هم در صورتیکه سرعت ایشان زیاد بوده باشد و میزان سرعت را هم افسر راهنمایی و رانندگی تخمین زده باشد. درصدی شانس دارید و می توانید اعتراض بزنید. باید به شورای حل اختلاف نزدیک به محل تصادف شکایت کنید و تقاضای بررسی کارشناسی کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.