شکایت برای دریافت دیه به علت حادثه در محل کار

 

سلام! من در یک کارگاهی شب کار بودم  و با کپسول مایع سوختم. .هم سمت راست صورتم سوخته، هم گوشم، .هم گردنم ، هم دستم از آرنج به پایین سوخته است و بیمه هم ندارم اونجا! .چجوری باید شکایت کنم و چقدر دیه می دهند؟  و موقع سوختن هیچ کس نبود توی کارگاه! دوربین هم نداشت ولی زنگ زدم صاحب کارم منو برد بیمارستان؟

پاسخ: اگر شرکت تان بیمه مسئوایت دارد مستقیم با مدارک بیمارستانی به بیمه مسئولیت شرکت مراجعه کنید. اگر شرکت بیمه مسئولیت ندارد باید از کارفرما در دادسرا یا کلانتری شکایت کنید تا آنها شما را به پزشکی قانونی معرفی کنند و بعد از معرفی به پزشکی قانونی و گرفتن نظریه پزشکی قانونی دادگاه میزان دیه را مشخص کند. دیه را هم یا باید کارفرما بدهد و یا شرکت بیمه ! البته کلانتری یا دادسرا پرونده را به اداره کار می فرستند تا کارشناس اداره کار میزان تقصیر شما و کارفرما را مشخص کنند و کارفرما متناسب با میزان تقصیری که دارد باید دیه شما را پرداخت نماید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.