بازنشستگی زودهنگام بهیاران

 

علی: سلام! با ۲۵ سال سابقه در بیمارستان دولتی با سمت بهیار کارمند رسمی با پرداخت بیمه تامین اجتماعی برای بازنشستگی اقدام کردم و از اداره کار رای مشاغل سخت و زیان آور گرفتم. زمانی که به شعبه واریز بیمه مراجعه کردم بعد از استعلام سوابق پرداخت بیمه متوجه شدم با عناوین شغلی مختلف برای اینجانب بیمه ردشده است بعنوان مثال کارمند، کارگر، پرستار و بهیار ! با توجه به مرتبط نبودن عناوین شغلی با حکم کارگزینی با بازنشستگی اینجانب موافقت نگردید. عنوان نمودند که رای دیوان باید داشته باشی و نکته دیگه اینکه کارمند رسمی هستی باید ۳۰سال خدمت کنی تا بتوانی بازنشسته بشی آیا راه حلی هست با ۲۵ سال بازنشسته بشوم. ممنون راهنمایی کنید؟

پاسخ:بابت عناوین شغلی تان باید از دیوان رای بگیرید. یعنی رای بگرید کلا در شغل بهیری مشغول به کار بوده اید. قطعا تامین اجتماعی حجزیمه حق بیمه را برای ارگان تان محاسبه می کند. بازنشستگی با 25 سال در ارگان های دولتی تائیدیه بالاترین مقام مسئول آن ارگان را هم می خواهد وگرنه نمی توانید بازنشسته شوید. برای این موضوع هم باید رای از دیوان عدالت اداری بگیرید. اگر در نوشتن دادخواست به دیوان عدالت اداری مشکل دارید ما می توانیم این کار را برایتان انجام دهیم.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر