بازنشستگی زودهنگام بهیاران

 

علی: سلام! با ۲۵ سال سابقه در بیمارستان دولتی با سمت بهیار کارمند رسمی با پرداخت بیمه تامین اجتماعی برای بازنشستگی اقدام کردم و از اداره کار رای مشاغل سخت و زیان آور گرفتم. زمانی که به شعبه واریز بیمه مراجعه کردم بعد از استعلام سوابق پرداخت بیمه متوجه شدم با عناوین شغلی مختلف برای اینجانب بیمه ردشده است بعنوان مثال کارمند، کارگر، پرستار و بهیار ! با توجه به مرتبط نبودن عناوین شغلی با حکم کارگزینی با بازنشستگی اینجانب موافقت نگردید. عنوان نمودند که رای دیوان باید داشته باشی و نکته دیگه اینکه کارمند رسمی هستی باید ۳۰سال خدمت کنی تا بتوانی بازنشسته بشی آیا راه حلی هست با ۲۵ سال بازنشسته بشوم. ممنون راهنمایی کنید؟

پاسخ:بابت عناوین شغلی تان باید از دیوان رای بگیرید. یعنی رای بگرید کلا در شغل بهیری مشغول به کار بوده اید. قطعا تامین اجتماعی حجزیمه حق بیمه را برای ارگان تان محاسبه می کند. بازنشستگی با 25 سال در ارگان های دولتی تائیدیه بالاترین مقام مسئول آن ارگان را هم می خواهد وگرنه نمی توانید بازنشسته شوید. برای این موضوع هم باید رای از دیوان عدالت اداری بگیرید. اگر در نوشتن دادخواست به دیوان عدالت اداری مشکل دارید ما می توانیم این کار را برایتان انجام دهیم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر