به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

بازنشستگی زودهنگام بهیاران

 

علی: سلام! با ۲۵ سال سابقه در بیمارستان دولتی با سمت بهیار کارمند رسمی با پرداخت بیمه تامین اجتماعی برای بازنشستگی اقدام کردم و از اداره کار رای مشاغل سخت و زیان آور گرفتم. زمانی که به شعبه واریز بیمه مراجعه کردم بعد از استعلام سوابق پرداخت بیمه متوجه شدم با عناوین شغلی مختلف برای اینجانب بیمه ردشده است بعنوان مثال کارمند، کارگر، پرستار و بهیار ! با توجه به مرتبط نبودن عناوین شغلی با حکم کارگزینی با بازنشستگی اینجانب موافقت نگردید. عنوان نمودند که رای دیوان باید داشته باشی و نکته دیگه اینکه کارمند رسمی هستی باید ۳۰سال خدمت کنی تا بتوانی بازنشسته بشی آیا راه حلی هست با ۲۵ سال بازنشسته بشوم. ممنون راهنمایی کنید؟

پاسخ:بابت عناوین شغلی تان باید از دیوان رای بگیرید. یعنی رای بگرید کلا در شغل بهیری مشغول به کار بوده اید. قطعا تامین اجتماعی حجزیمه حق بیمه را برای ارگان تان محاسبه می کند. بازنشستگی با 25 سال در ارگان های دولتی تائیدیه بالاترین مقام مسئول آن ارگان را هم می خواهد وگرنه نمی توانید بازنشسته شوید. برای این موضوع هم باید رای از دیوان عدالت اداری بگیرید. اگر در نوشتن دادخواست به دیوان عدالت اداری مشکل دارید ما می توانیم این کار را برایتان انجام دهیم.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401