دیه پیچ خردگی پا

 

کریم رشادت پور: با عرض سلام! بنده سرکار ساختمان دچار پیچ خوردگی مچ پای چپ شدم. پزشکی قانونی تورم خلف پای چپ و آسیب رباطی خارجی رو زده ولی هنوز درصد دیه رو مشخص نکردند میشه راهنمایی کنید با این توضیح چند درصد احتمال داره بنویسه؟

پاسخ: بابت تورم حدودا 0.5 تا 1 درصد دیه تعیین می کنند. عنی حداکثر 3 میلیون و 300 هزار تومان. بابت آسیب رباط خارج هم احتمالا بین 1 تا 2 درصد دیه کامل . یعنی حداکثر 6 میلیون و 600 هزار تومان

 

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/