مراکز طرف قرارداد بیمه تکمیلی بسیجیان

 

کمال کرمی: باسلام و احترام! آیا بیمه تکمیلی صندوق ذخیره بسیجیان شامل عصب کشی و پر کردن دندان می شود و بفرمایید از کجا متوجه بشم که بیمه تکمیلی با کجاها طرف قرارداد برای دندان ممنونم؟

پاسخ: نه ! بیمه تکمیلی صندوق ذخیره بسیجیان بیمه کمک رسان ایران است که در رابطه با پر کردن دندان و یا عصب کشی دندان و یا هر گونه خدمات مرتبط با دندان خدماتی ارائه نمی دهد. کلا بیشتر بیمه های تکمیلی خدمات درمانی برای دندان ارائه نمی کنند . خدمات دندان هم شایع است و هم زیاد هزینه دارد و هیچ بیمه ای زیر بار چنین تعهداتی نمی رود. برای پیدا کردن مراکز طرف قرارداد به سایت بیمه کمک رسان ایران مراجعه کنید.


مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.