غرامت حادثه ناشی از کار تامین اجتماعی

 

سعید: سلام! من ۲۵ ددصد از کار افتادگی گرفتم که در حین کار اتفاق افتاده است. می خواستم بدونم آیا داشتن سابقه کاری ۶ یا ۷ ماه قبل از حادثه تاثیری در پرداخت غرامت دارد و ۲۵ درصد با ۶ یا ۷ ماه سابقه کاری چقدر می شود برایم؟

پاسخ: میانگین یک روز حقوق و دستمزد ماهانه مشمول کسر حق بیمه  2 سال قبل از تاریخ صدور رای محاسبه می شود. سپس در سابقه سالانه بیمه ضرب می شود و سپس در عدد 36 ضرب می شود. مهمترین فاکتور سال های سابقه بیمه و دستمزدتان است. چون دستمزدتان را نمی دانم نمی تواتنم بگویم ولی مبلغ زیادی نمی شود چون سابقه کمی دارید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.