بیمه کم هزینه تامین اجتماعی در سال 1400

 

حسین مخبریانی: سلام! من مدت ۹ سال بیمه دارم. در یک شرکت خصوصی در شهرک صنعتی! الان می خواهم آزاد برای خودم کار کنم. من برق کار صنعتی و ساختمانی هستم. راهی هست که بتوانم بیمه ام را ادامه بدهم. رفتم اداره بیمه می گویند باید آزاد بریزی که ۱۸%نزدیک به ۶۱۹۰۰۰ تومان می شود. خیلی سنگین است باید چی کار کنم؟

پاسخ: بیمه اختیاری اگر متاهل هستید و زن و بچه دارید بهترین بیمه است که ماهیانه 600 هزار تومان می شود. می توانید بیمه حرف و مشاغل 18 درصد را نیز انتخاب کنید که ماهیانه 340 هزار تومان می شود. البته بابت هر دفترچه بیمه درمانی نیز باید 56 هزار تومان پرداخت نماید. راهی دیگر به نظر نمی رسد. بعید است بتوانید از بیمه کارگران ساختمانی استفاده نمایید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.