مدت زمان ارائه مدارک به بیمه تکمیلی

 

لاله رهبر: با سلام! مامانم دوتا پاشو پروتز زانو ‌گذاشت که ما مدارک بیمه رو به موقع تحویل داریم ولی فقط یک بارو پرداخت کردند  و یکی دیگه رو چون بیمه سلامت دیر اقدام کرد می گویند وقتمون گذشته است.درحالی که اشتباه از خودشون بوده.تو این شرایط باید چه کار کرد.ممنون؟

پاسخ: احتمالا منظورتان دریافت هزینه از بیمه درمان تکمیلی است. معمولا هر بیمه تکمیلی زمان معینی بعد از عمل را برای دریافت مدراک قرار داده است و تمدید هم نمی کند. اگر مشکل از شما نبوده است و از بیمه سلامت بوده است از سازمان بیمه سلامت برای بیمه درمان تکمیلی مربوطه نامه ای بگیرید که چه زمانی و به چه دلیلی به شما مدارک دیر داده شده است. این تنها راهی است که دارید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.