شکایت برای دیه از شهرداری

 

آرمین: شب هنگام تردد با موتورسیکلت بودم که بادست انداز تازه درست شده شهرداری برخورد کردم که این سرعت گیر فاقد هرگونه علائم و روشنایی بود و به شدت آسیب دیدم و به دلیل ضربه شدید به سرم ساکنین محلی برای حفظ جانم منو به بیمارستان منتقل کردند و تا اومدن اورژانس صبر نکردند و من از شهرداری شکایت کردم و به پزشکی قانونی بابت تشکیل پرونده رفته ام. می خواستم ببینم می توانم از شهرداری دیه بگیرم چون لب و پیشانی و بدنم به شدت آسیب دیده است. ممنون می شوم پاسخ بدید؟

پاسخ: بله می توانید. البته کاش اورژانس شما را برده بود. به هر حال باید مدارکی ارائه کنید که حادثه شما به علت دست انداز مربوطه بوده است. در این صورت با رای دادگاه می توانید دیه بگیرید. حتما گواهی مکتوب شاهدان را جمع آوری کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.