قطع بیمه اختیاری به علت بیمه اجباری

 

گرایلی: سلام! من ۵ سال بیمه اجباری داشتم و بعد از اون به دلیل ترک محل کار قراردادم را به اختیاری تغییر دادم و ۴ سال هم بیمه اختیاری را ادامه دادم. حالا در جایی مشغول به کار شدم که می‌خواهد برام بیمه رد کند.، سوالم این است که می‌توانم همزمان بیمه اختیاری را هم ادامه بدهم تا قراردادش باطل نشه؟

پاسخ: می توانید ادامه دهید ولی سود خاصی ندارد. بهتر است بیمه اختیاری تان را دیگر قطع کنید. هر وقت دوباره بیمه اجباری تان قطع شد می توانید قرارداد بیمه اختیاری ببندید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.