بدهی کارگاه به تامین اجتماعی بابت مستاجرامن قبلی

 

رحیم الیاسی: سلام! چند سال پیش کارگاهی را اجاره کردم و چند نفر از همکارانم را بیمه کردم. بعد جمع کردند، کارگاه بعلت وارد نبودن قانون مفاصا حساب اقدام نکردم. بعد از چند سال جلوی حسابم بستند.مراجعه کردم گفتند بدهی قبلی دارید که رقم آن زیاد بود .متوجه شدم قبل از اجاره کردن بنده مالکان قبلی بدهی داشته اند. حالا به نامه آمده مراجعه کردم و گفتند مقداریش به شما می خورد پرداخت کردم. اما هنوز من اخطار می آید. راهنمایم کنید لطفا؟

پاسخ:  قبلی ها هم باید تسویه کنند وگرنه مالک مجموعه مسئول پرداخت حق بیمه آنها است. اگر حق بیمه خودتان را داده اید دیگر مشکلی برایتان پیش نمی آید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.